NORTON 360 FOR GAMERS 50GB CZ 1 USER 3 zařízení na 12 měsíců

Značka: NORTON
580 Kč 701,80 Kč včetně DPH
Elektronicky

Norton 360 for Gamers
Výkonná ochrana navržená pro hráče počítačových her
Elektronická licence - předplatné. licence pro 3 zařízení na 12 měsíců
Objednanou elektronickou licenci není možné stornovat ani jakýmkoliv způsobem vrátit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Norton 360 for Gamers poskytuje příležitostným i náruživým hráčům více vrstev ochrany jejich zařízení, herních účtů a digitálních aktiv.  
Obsahuje: VPN, PC Cloud Backup, SafeCam

Navrženo hráči pro zvýšení ochrany hráčů
Jsme hráči. Náš tým společně vytvořil návrh verze produktu Norton 360, který jsme potřebovali: Ochranu pro náš počítač a pro naše osobní a herní informace.
Jako hráči víme, že máme specifické potřeby, které jiní uživatelé počítačů nemusí mít. Například potřebujeme vědět, kdy mohou být naše herní účty ohroženy, a minimalizovat přerušení během hraní.
Budeme i nadále společně pracovat na tom, aby kolegové hráči měli k dispozici ochranu a funkce, které nejvíce potřebují.

" Game Optimizer1: Funkce Norton Game Optimizer směřuje do vašich her více výkonu, díky čemuž budou plynulejší a vy si budete moci patřičně užít vzrušující herní zážitek. Zvyšte výkon svého zařízení, dostaňte z něj maximum a užívejte si plynulejší herní zážitek.
" Optimalizace oznámení2: Ve vašem počítači se systémem Windows vás upozorníme pouze v případě, kdy zjistíme, že jste napadeni, že vaše ochrana je ohrožena nebo že nepoužíváte funkci, na jejíž používání máte nárok. Méně oznámení a více kontroly nad připomenutími produktů a služeb.
" Detekce režimu celé obrazovky3: Zabezpečení zařízení pro počítače se systémem Windows, které zjišťuje, zda používáte režim celé obrazovky, a případně ztlumí všechny výstrahy zabezpečení kromě kritických.
" Aplikace Secure VPN pomáhající chránit před útoky typu DDoS a doxxing: Umožňuje procházet web bezpečněji a anonymně tak, že maskuje adresu IP pomocí sítě VPN nevytvářející protokoly, čímž pomáhá chránit proti útokům typu DDoS, doxxing a SWATing.
" Ochrana zařízení před hrozbami v reálném čase: Vícevrstvé pokročilé zabezpečení pomáhá chránit před stávajícími a novými malwarovými hrozbami pro zařízení, včetně phishingových útoků prostřednictvím chatu, textových zpráv a e-mailu a chyb zabezpečení ve hrách a na webových stránkách.
" SafeCam pro počítače PC4: Pomáhá předejít potenciálním zákazům streamování a nepříjemným situacím, které by mohly nastat v případě, kdy se někdo pokouší získat přístup k vaší webové kameře. Pokud zjistíme, že se někdo pokouší získat přístup k vaší webové kameře, upozorníme vás a pomůžeme vám jej zablokovat.



Síť VPN není v jazyce CZ k dispozici. Je k dispozici pouze v angličtině.

Password Manager:
Silné heslo je důležité pro ochranu herních účtů. Pomůžeme vám ukládat složitá hesla, informace o platebních kartách a další online přihlašovací údaje, a to bezpečněji.



50 GB PC Cloud Backup
Automatické, bezpečné zálohování PC do cloudu – Automatické a bezpečné zálohování do cloudu pro počítače – ukládejte herní klipy online a uvolněte tak místo na jednotkách. Vyžaduje, aby vaše zařízení mělo připojení k internetu.

Rodičovská kontrola
Máte děti? Pomáhá spravovat jejich činnost na internetu a identifikovat potenciální nebezpečí dříve, než se z nich stane problém

Inteligentní brána firewall pro počítač PC
Sleduje komunikaci mezi vaším počítačem a ostatními počítači a pomáhá blokovat neoprávněný provoz, čímž pomáhá chránit vaše osobní soubory a finanční údaje.

Instalace:
V případě, že jste zakoupili některý z produktů Norton by Symantec a aktivujete NOVOU LICENCI:
       Vstupte na stránky: norton.com/enroll
       Vytvořte si Norton účet - nebo se přihlaste do existujícího účtu
       Vložte zakoupené 25místné licenční číslo
       Následujte instrukce na obrazovce pro stažení a instalaci zakoupeného produktu Norton
      Produkt můžete instalovat do svého zařízení nebo odeslat odkaz ke stažení produktu  na ostatní zařízení (v případě že jste koupili verzi pro více zařízení)

V případě, že jste zakoupili některý z produktů Norton by Symantec a chcete OBNOVIT STÁVAJÍCÍ LICENCI:
    Přímo v produktu běžte do NÁPOVĚDA
    Tam zvolte   Středisko pomoci -  a vyberte   -   zadání kódu produktu
    Vložte zakoupené 25místné licenční číslo


Podporované operační systémy

Požadavky na systém
Norton™ 360 for Gamers chrání až 3 zařízení (Počítač PC, počítač Mac, zařízení se systémem Android, zařízení iPad a zařízení iPhone).

1 Funkce Game Optimizer je k dispozici pouze v systému Windows (kromě systému Windows 10 v režimu S, systému Windows spuštěného v počítači s procesorem ARM) s procesory se 4 a více jádry.
2 Funkce optimalizace oznámení je k dispozici pouze v systému Windows (kromě systému Windows 10 v režimu S, systému Windows spuštěného v počítači s procesorem ARM).
3 Chcete-li potlačit většinu výstrah pro systém Windows, je nutné používat režim celé obrazovky.
4 Funkce Norton SafeCam jsou k dispozici pouze v systému Windows (kromě systému Windows 10 v režimu S, systému Windows spuštěného v počítači s procesorem ARM).


Systémové požadavky

Ne všechny funkce jsou dostupné na všech platformách

Operační systémy Windows™
Kompatibilní se systémem Microsoft Windows 11
Microsoft Windows 10 (všechny verze)
Microsoft Windows 8/8.1 (všechny verze). Některé funkce ochrany nejsou na úvodní obrazovce v prohlížečích v systému Windows 8 k dispozici.
Microsoft Windows 7 (všechny verze) s aktualizací Service Pack 1 (SP 1) nebo novější se šifrováním SHA2

Operační systémy Mac®
Aktuální a předchozí dvě verze systému Mac OS.
Nepodporované funkce: Zálohování do cloudu Norton, rodičovská kontrola Norton aNorton SafeCam.

Operační systémy Android™
Android 8.0 nebo novější s nainstalovanou aplikací Google Play
Operační systémy iOS
iPhone a iPad s aktuální verzí systému Apple® iOS a předchozími dvěma verzemi systému.